Acil Akü Yol Yardım

Acil Akü Yol Yardım

Trafikte seyrederken akünüzde sorunlar ortaya çıktığında; akü takviye acil akü yol yardım ekibimiz size 7-24 hizmet vermek için hazır bekliyor olacak. Aküler araçların en basit elektrik kaynağı olmakla beraber arızalandıklarında aracın tüm elektrik elemanlarına zarar verebilirler. Akü çalışmadığında aracı ittirmekle geçici çözümler sağlanabilse de olmadık zamanda kimsenin olmadığı bir yerde akü sorunu ortaya çıkarsa yol yardımı almanız gerekecektir. Akü takviye acil akü yol yardım ekibimiz böyle sıkıntılı anlarda size 30  – 40 dakika mesafede bekliyor olacak. Gerekli tüm araç ve gereçlerimiz

Sık Görülen Akü Arızaları

Şarj düzeyinin düşmesi sorunu ortaya çıkarsa araç aküsü şarj edilmeli veya yenisi ile değiştirilmelidir. Aküde bağlantı problemleri varsa akünün bağlantı noktaları kontrol edilmeli veya temizlenmelidir. Akünün performansının düşmesi durumunda araç aküsünün yaşını ve durumunu kontrol etmek gerekir. Akü 3-4 yılını tamamladıysa her an sizi yolda bırakabilir. O yüzden akünüzü değiştirmek için Star Akü firmamızı arayın. Araçta akünün kapağını açık bırakmak oksitlenmeye ve korozyona yol açacağından, kapağını açık bırakmayın. Araç aküsünün fazla enerji çekilmesi ile boşaltması durumunda, akü şarj edilmelidir veya yenisi ile değiştirilmelidir. Korozyon nedeniyle oluşan bağlantı sorunları temizlenmelidir veya yenisi ile değiştirilmelidir. Akü sorunlarında daima profesyonel akü servis hizmeti veren Star akü firmamızdan yardım alabilirsiniz. Trafikte seyir halinde iken akü arızası en can sıkıcı durumlardan biri olmakla beraber, uzun yolda trafik kazalarına da yol açabilir. Bu arızada akünün lambasının yanması ve akabinde akünün aracı durdurması mümkündür.

Yapacağınız en doğru şey; akü takviye acil akü yol yardım ekibimize telefon etmek veya WhatsApp konum atmak olacak.


Güncel Fiyat ve Bilgi için Lütfen bizi arayın

0530 122 35 150538 926 73 27
WHATSAPP DESTEK

 

 

Akü Yol Yardım Ekibini Çağırmadan Önce Yapmanız Gerekenler

Akü şarj durumunu kontrol edin: Araç anahtarını takıp motorunuzu çalıştırmayı deneyin. Eğer motor çalışmıyorsa, akünün şarj durumunu kontrol etmek için bir voltmetre kullanabilirsiniz.

Bağlantı sorunlarını kontrol edin: Bağlantı noktaları kirli veya yağlı paslı ise, bu sorunları temizlemek veya değiştirmek için acil akü yol yardım ekibimizden yardım alın.

Alternatör sorununu kontrol edin: Alternatör aküyü şarj etmekte zorluk çekiyorsa, alternatörünüzün sorunlu olduğu ortadadır. Bu durumda teknik servise bu bilgiyi de verin. Akünüz kaç yıllık? Akünün yaşı 5 yıldan fazla ise, olası bir değişim hizmeti almak için bizi arayın.

Bu adımları yapmadan önce, akü yol yardım servisi çağırmanız gerekiyorsa, Tolga akü Bursa! daki en iyi firmalardan biridir.

ŞİMDİ HEMEN ARA